STC / O firmie / Wizja, misja, wartości

Zapisz do Newslettera

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w naszej ofercie i najważnieszych wydarzeniach - zapisz się do naszego Newslettera

Bookmark and Share

Wizja, Misja, Wartości

Wizja

Rozwijać biznes naszych klientów poprzez dostarczanie najlepszych rozwiązań w zakresie transportu. Dla nas KLIENT jest najważniejszy.

Misja

Dostarczać rozwiązania i usługi najwyższej jakości, i dostosowywać je do realnych potrzeb transportowych naszych klientów – zgodnie z panującymi trendami.

Wartości

Wiedza i ciągłe doskonalenie się – nasz zespół to doświadczeni doradcy i mechanicy. Dzięki temu jesteśmy w stanie być partnerem w biznesie i doborze najlepszych rozwiązań transportowych. Ciągle uczymy się i poznajemy najnowsze trendy, bo tylko tak możemy być dla Państwa wiarygodni.

Zgrany zespół – wiemy, jak ważna jest współpraca – razem możemy więcej, dlatego dobre praktyki zaczynamy wewnątrz, a to przekłada się na zadowolenie klientów.

Niezawodność – jako przedstawiciel marki IVECO wiemy, że niezawodność to podstawa. Każdego dnia dbamy o to, aby nasze produkty, usługi i sprzęt jakiego używamy na co dzień, były jej gwarancją.